112. Pijáci
rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1700/1800
Šířka: 30 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 47,5 x 42,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč