113. Pohled na kosteL
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 80 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč