Rybáři
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 13 cm, rámování: 24 x 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč