113. Týnský chrám s Morovým sloupem
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 28 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 04.10.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč