Vesničanky

rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 46 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 06.12.2021 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč