113. Vladislav V. Šak - dirigent
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1921
Šířka: 25 cm, výška: 39 cm, rámování: 40 x 25
Konec dražby: 15.02.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč