Zajíc ve sněhu
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 72 x 83,5
Konec dražby: 15.05.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč