115. Prodavač brýlí
žánrová scénka z 19. století, signováno UD, rámováno v dobovém pozdějším rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč