115. Most
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm, rámování: 50 x 71 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.06.2021 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč