115. Putney
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1906
Šířka: 35 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 21 x 42,5
Konec dražby: 13.04.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč