115. Továrna
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 57 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč