115. Veranda ve stínu
Lehce poškozeno úměrně svému stáří, nerámováno
Technika: olej na malířské desce, materiál: dřevo
Šířka: 34,5 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč