116. Dívka
Signováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 25,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39 x 39 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč