116. Pastevec ovcí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 29,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 49,5 x 39
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč