116. Pila v horáh
signováno vlevo dole nečitelě, mírně poškozeno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 82,5 cm, rámování: 85 x 60 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.12.2017 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč