116. Sv. František Xaverský
nesignováno, potvrzení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 47,5 cm, výška: 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč