Vesnice a řeka
signováno monogramem M. a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1900
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33 x 39
Konec dražby: 16.11.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč