117. Borovice
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 47,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 51 x 56,5 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč