117. Krbové hodiny

Signováno datováno na ciferníku, klíč a kyvadlo doprovází celou sadu, funkce není zaručena, hodiny jsou opotřebené
Materiál: Směs kovů, datace: 1864
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, hloubka: 10 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:58 SEČ

Zbývá: 11d 15h 50m 56s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč