117. Pierot a žena
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 28 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč