117. Říp
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1954
Šířka: 62 cm, výška: 49 cm, rámování: 55,5 x 68,5
Konec dražby: 09.01.2023 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč