117. Vlny
volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 45 x 33 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč