1175. Krajina s kostelem
pravděpodobně německý malíř první třetiny 20.století, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 88 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč