118. Benátský kanál
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 23 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč