118. Loď na moři
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1908
Šířka: 35,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 73 x 47,5
Konec dražby: 13.04.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč