118. Loďka u břehu

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1879
Šířka: 46 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 65 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:48 SEČ

Zbývá: 2d 7h 28m 44s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč