Moře
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 80
Konec dražby: 15.05.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč