118. Muž na mostě
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč