Na molu

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč