118. Stromy v dálce
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč