118. Zátiší s ovocem
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1871
Šířka: 39,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč