119. Jara - Horská louka
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce, materiál: dřevo
Šířka: 34 cm, výška: 25,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč