Koňský povoz - XL formát

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 90 cm, rámování: 114 x 124 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč