119. Kostelní věž
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 55 cm, výška: 44 cm, rámování: 50 x 61 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč