119. Podzimní krajina
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, karton prohnutý
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1971
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč