119. V parku
signováno vpravo dole, zaskleno, pošk. rám
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč