119. V přístavu
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 27 x 22 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč