12. Loďky na břehu

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 52 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:11 SELČ

Zbývá: 1d 10h 35m 19s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč