12. Loďky na břehu
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč