12. Monogram J.E. Horizont s poklidnou vodou
signováno monogram a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1890
Šířka: 80 cm, výška: 48 cm, rámování: 78 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč