12. Objekt I.

malba akrylem na překližce, místy odřená, signováno vlevo dole
Technika: akryl
Šířka: 100 cm, výška: 75 cm, rámování: 83 x 108 cm poškozený rám
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 2d 16h 33m 8s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč