Troubsko
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 39 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč