12. V lese
signováno vpravo dole nečitelně, stará reintoilage, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 33 x 40 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 07.12.2017 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč