Zátoka u kostela

signováno vpravo dole, na reversu věnování, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč