120. Dům v krajině
Monogramováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 57 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 67 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč