120. Historické domy
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 50,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 51 x 67 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč