120. Krajina s jezerem
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 52 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč