120. Květiny
Volný list fixováno na kartonu.
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 47 cm, rámování: 55 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč