120. Stará studna
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 56,5 x 69,5
Konec dražby: 13.04.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč