121. Milenci
datováno a signováno vpravo dole, lištováno
Technika: akryl, datace: 1990
Šířka: 84 cm, výška: 115 cm, rámování: 87 x 118 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč