121. Nocturno I.
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 24 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč